Sklep stacjonarny i serwis

Serwis / naprawa rowerów


Serwis1Aby posiadany rower stanowił sprzęt bezpieczny, wygodny oraz mający służyć przez długi czas, należy w odpowiedni sposób o niego zadbać. Dotyczy to zarówno należytej obsługi roweru na co dzień, jak też skutecznej oraz fachowej naprawy w przypadku wystąpienia mniejszych bądź większych problemów.


Prowadzony przez nas autoryzowany serwis w Poznaniu stanowi miejsce, gdzie można uzyskać wszelką pomoc w działaniach takich jak naprawa rowerów jak i kompleksowe przeglądy. Nasz serwis oferuje usługi, dotyczące naprawy rowerów wielu producentów. Podejmujemy się prac naprawczych oraz konserwacyjnych zaawansowanego technicznie sprzętu marki Kross i wielu innych.


Oprócz usług typu wymiana dętek, wykonujemy szereg specjalistycznych prac, których wymagają eksploatowane rowery. Należy do nich na przykład konserwacja oraz regulacja amortyzatorów (marek Rock Shox, Manitou, RST i Suntour), naprawa oraz odpowietrzanie hydraulicznych hamulców, serwis piast wielobiegowych. Na życzenie Klientów przeprowadzamy w naszym autoryzowanym serwisie w Poznaniu także zaplatanie oraz centrowanie kół. W czasie pracy używamy profesjonalnych narzędzi oraz części, pochodzących tylko i wyłącznie od renomowanych producentów. Dzięki temu naprawa rowerów m.in. marki Kross przeprowadzana jest z zachowaniem najwyższych standardów. Zespół serwisu Bikefun w Poznaniu tworzą osoby doświadczone i mające stosowne kwalifikacje, dla których rowery nie posiadają żadnych tajemnic.


Autoryzowany serwis Kross zaprasza posiadaczy rowerów z terenu miasta Poznań do skorzystania usług w zakresie naprawy, przeglądów i konserwacji sprzętu rowerowego. Proszę pamiętać, że rower jest sprzętem służącym do komunikacji indywidulanej po drogach publicznych. Stąd stan techniczny tego jednośladu jest czynnikiem, który ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy własnej oraz innych uczestników ruchu.

 

Sklep


Sklep stacjonarny od 1991r. znajduje się przy ulicy Mostowej 39 w Poznaniu.

bikefunfront

Rowery

Na wystawie jak i w magazynie posiadamy ponad 200 rowerów. Oferujemy rowery marek KROSS, Corratec, Unibike, Cossack i Grand. Wszystkie rowery mają dwuletnią gwarancję z całorocznym serwisem w sklepie bikefun.

Rowery dla dzieci

Posiadamy dużą gamę rowerów dziecięcych i młodzieżowych, w tym rowery biegowe bez pedałów. 

Darmowy przegląd gwarancyjny

W ramach gratisu każdemu, kupionemu u nas rowerowi, wykonujemy darmowy, pierwszy przegląd gwarancyjny!

Części i akcesoria

Mamy w ofercie duży wybór sprawdzonych części rowerowych i akcesoriów, takich jak Shimano, Continental, Selle Royal, KROSS, Sigma, Alexrims i wiele innych.

Zobacz Early Rider!

Na miejscu możesz wraz ze swoim dzieckiem obejrzeć i przymierzyć się do rowerów Early Rider, których jesteśmy dystrybutorem na Polskę.

Zakupy na raty

Oferujemy płatności ratalne poprzez Credit Agricole (do niedawna znany jako Lukas Bank). Wszystkie formalności załatwisz na miejscu w sklepie!

Akceptujemy karty płatnicze

Można u nas płacić kartą płatniczą Visa i MasterCard.

 

Galeria Sklep2 Sklep3
Sklep5Sklep7

Sklep4
warsztat1