Katalog

Włączone filtry:
  • Producent: UNIBIKE
Dostępność

Informacja

Nowe produkty

Rowery Unibike

Wśród rodzimych producentów rowerów, szczególne miejsce zajmuje firma UNiBiKE. Jej oferta cieszy się ogromnym zainteresowaniem na rynku polskim oraz na rynkach zachodnich. Rowery UNiBiKE cechują się najwyższą jakością wykonania. Odpowiedni dobór materiałów oraz części do produkcji rowerów sprawia, że odznaczają się one wysoką wytrzymałością oraz małą awaryjnością przy zachowaniu niezwykle atrakcyjnej ceny.

Prowadząc sklep internetowy oraz stacjonarny - zlokalizowany w miejscowości Poznań, udostępniamy różnego rodzaju modele rowerów tej marki.

Może to być na przykład rower trekkingowy UNiBiKE Trawes LDS, który znakomicie nadaje się do jazdy w mieście, jak i poza jego obrębem. Odznacza się on wygodnym siodełkiem i lekką ramą. Decydując się na zakup tego modelu, otrzymuje się w komplecie bagażnik, błotniki, oświetlenie na dynamo oraz pompkę SKS.

Wśród crossowych rowerów UNiBiKE, dużym powodzeniem cieszy się między innymi Unibike Viper GTS. Znakomitej klasy amortyzatory, wytrzymałe koła oraz rama, czy też dziewięciorzędowy napęd czynią z niego doskonały pojazd nie tylko na leśne ścieżki, ale również na asfaltowe ulice miast.

Natomiast osobom, które z jazdy na rowerze pragną czerpać jeszcze więcej emocji, polecamy na przykład rowery UNiBiKE takie jak Fusion 29er. Jest to rewelacyjny rower górski, który doskonale sprawdzi się nawet na bardzo wyboistych i trudnych szlakach. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z oferowanymi przez nas rowerami UNiBiKE.

Rowery  > Producent UNIBIKEJest 34 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów