O NAS


Zajmujemy się sprzedażą rowerów oraz profesjonalnym serwisem od 1991 roku. Od początku sklep znajduje się przy ulicy Mostowej 39, w samym centrum Poznania. Naszym celem jest zadowolenie każdego rowerzysty, który nas odwiedza.

Przez wszystkie te lata zetknęliśmy się z setkami rowerów różnych producentów. Pozwoliło nam to wyselekcjonować i sprzedawać marki oferujące najlepszy, naszym zdaniem, stosunek ceny do jakości, a także zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i umiejętności serwisowe.

Jesteśmy aktywnymi rowerzystami, bardzo dobrze są nam znane maratony rowerowe w całej Polsce, masy krytyczne i codzienne dojazdy do pracy podczas upałów i śnieżycy. Wychodzimy z założenia, że ciężko doradzać nie znając tematu od A do Z.

Oferujemy marki rowerów takie jak KROSS (największy wybór w Poznaniu), CorratecUnibikeCossack oraz dużą gamę producentów części rowerowych i akcesoriów.

Jesteśmy także dystrybutorem (na całą Polskę) drewnianych rowerów biegowych brytyjskiej marki Early Rider, za które dostaliśmy nagrody na targach rowerowych w Warszawie 2010r, oraz w Kielcach 2012r. 
ZOBACZ NASZ SKLEP STACJONARNY I SERWIS
NASZ ZESPÓŁ


targi Kielce


Krzysztof Morawski 

Właściciel i założyciel firmy, prywatnie pasjonat rowerów miejskich.

Grzegorz Kubiak 

Pracuje w branży rowerowej nieprzerwanie od ponad czterdziestu lat, nieoceniony specjalista od rowerów starszego typu. 

Grzegorz Stolarek

Mechanik, serwisant, złota rączka.

Brian Zgrabczyński

Serwisant i sprzedawca.BIKE FUN w akcji