Rowery miejskie

Rowery miejskie stanowią doskonałą propozycję dla miłośników codziennych wypraw po ośrodkach miejskich, ale śmiało można je zaproponować również entuzjastom popołudniowych przejażdżek. Coraz częściej ten rodzaj rowerów jest alternatywą dla samochodów lub komunikacji publicznej podczas codziennych dojazdów do pracy. Szeroki wybór rowerów miejskich zachęca do zapoznania się z ich zaletami i funkcjonalnością. Oferowane przez nasz sklep modele rowerów miejskich odznaczają się niezawodnością i bezpieczeństwem, a dzięki starannie zaprojektowanym konstrukcjom zapewniają maksimum komfortu i wygody. Jest to sprzęt dostosowany pod względem budowy i wyposażenia do przemieszczania się w warunkach miejskich. Większość dostępnych rowerów posiada bogate wyposażenie, takie jak błotniki, oświetlenie czy bagażnik. Z powodzeniem można wybrać rower miejski - damski lub męski - który będzie dostosowany do indywidualnych wymagań, także pod względem stylistyki ramy oraz koloru. Być może już czas, aby rozważyć zakup roweru miejskiego, który stanie się praktycznym sposobem na przemierzanie miejskich przestrzeni.

Miejskie Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 4 999,00 zł Darmowa dostawa

    LE GRAND ELILLE 2 To nie samochody elektryczne są przyszłością. Są nią rowery elektryczne – dlatego stworzyliśmy Le Grand eLille 2, pierwszy w naszej historii ebike. Dzięki niemu odkryjesz, że przemieszczanie się po mieście może być szybkie, łatwe – a przede wszystkim komfortowe. Dzięki Le Grand eLille 2, nawet po przejechaniu długiej trasy wciąż będziesz...

    4 999,00 zł
    Darmowa dostawa
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Oferujemy Państwu wysokiej klasy rowery miejskie. Umożliwią one wygodną, codzienną jazdę w warunkach miejskich. Z pewnością cechą tego rodzaju rowerów jest ich stosunkowo duża wysokość. Dzięki temu osoba jadąca rowerem miejskim ma możliwość dobrej obserwacji sytuacji i warunków, panujących na trasie przejazdu. Szczególnie jest to istotne podczas włączania się do ruchu ulicznego Poznania lub innych miast, gdy widoczność ograniczają znajdujące się na jezdni inne pojazdy. Rowery miejskie to także elegancja i dobry styl. Projekty ram, kolorystyka, stylowe rekwizyty - to wszystko zapewnia poczucie komfortu. Zachęcamy do poznania urozmaiconej oferty rowerów miejskich. Już czas spojrzeć na miasto z innej perspektywy.
Sklep Bikefun Poznań zaprasza wszystkich zainteresowanych stylowymi rowerami miejskimi do kontaktu bezpośredniego lub online.